Arto You Tube Kanalında Çağla Şikel'in Paylaştığı Videoya Ateş Püskürdü

Arto sosyal medya üzerinden Çağla Şikel'e neden tepki gösterdi? Tepki gösteren Arto neden paylaşımını sildi? Paylaşımını silen Arto sildiği paylaşımının yerine ne yayınladı ve hangi notu düştü?

Arto You Tube Kanalında Çağla Şikel'in Paylaştığı Videoya Ateş Püskürdü
16 Kasım 2019 - 19:29

Çağla Şikel geçtiğimiz günlerde You Tube kanalı üzerinden mini etekle frikik  vermeden nasıl oturulur ve nasıl kalkılır yayını yaptı. Çağla Şikel’in yayınlamış olduğu bu videoya şarkıcı Arto sert çıktı. Arto Çağla Şikel’e şu sözleri söyleyerek tepki gösterdi; 

 İnsan adaplı olur. Oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda göğüslerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin. Bir de bunlar bize oturup kalkma dersleri verir. Bu mankenimiz birçok defilede, vücudunu net olarak gösteren defilelerde çıkmıştır. Sözleriyle Çağla Şikel hakkında olay yaratacak bir paylaşımda bulundu.

Bilerek Yapıyor 

Çağla Şikel’in bir televizyon programında göğsü açılmış ve Çağla Şikel ne yapacağını şaşırmıştı. Çağla Şikel daha sonra çıkmış olduğu bir defilede kıyafetin azizliğine uğramıştı. Arto bunları göz önünde bulundurarak Çağla Şikel’in mini etek videosuna bu yüzden tepki gösterdiğini dile getirdi.

Arto’nun yapmış olduğu bu paylaşım kısa süre içinde tepki topladı. Arto tepkilerin ardından yaptığı bu paylaşımı kendi hesabından sildi. Silmiş olduğu paylaşımın yerine bir video yayınladı. Arto videonun altına şu notu düştü;"Arkadaşlar merhaba. Amerika'dan selamlar. Çok merak ediyorum bir sürü yorum okuyorum Çağla'yla ilgili bir resim koydum ve göğsü görünen bir resim flu da olsa. Bütün medya kuruluşlarında ve televizyonlarda yayınlanmış bir resim. Bazı insanlar benim üstüme yükleniyor.

Paylaşımı Tepki Topladı 

Çok af edersiniz size oturup kalkma dersleri verebilen bir manken yani çağla Şikel, oturup kalkma dersi, nasıl oturulacağını nasıl dizler açılmadan iç çamaşırınızı göstermeden nasıl kalkılabileceğini gösteren ve bunları çok iyi bilen bir kadın göğsünü açıyorsa ya da defilelerde orasını burasını gösteriyorsa demek ki bunları da bilerek gösteriyor. Bilerek yapıyor demektir.


Çağla Şikel'in bu frikikleri bile bile verdiğini söyleyen Arto gelen yorumların hepsini okuduğunu ve insanların kendi üstüne gelmesinden gereksiz yüklendiğini nasıl oturup nasıl kalkılacağını bilen birinin bu frikikleride bilerek verdiğini iddia etti. 
Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum