Area 51 Bölgede İki Çeşit Uzaylı Var Quintumnia Gezegeninden Geliyorlar

Area 51 Bölgede uzaylılar varmı ? ABD Boyd Bushman yaptığı açıklamayı yalanlamadı? Uzaylılar hangi gezegenden geliyor? Merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde...

Area 51 Bölgede İki Çeşit Uzaylı Var Quintumnia Gezegeninden Geliyorlar
22 Eylül 2019 - 14:21

Bu günlerde Amerika Birleşik Devletlerinde Nevada kentinde Area 51 bölgesi ile gündemden hiç düşmüyor.
Uzaylıların bulunduğu ve üzerinde araştırma yapıldığı iddia edilen yasak bölge olarak bilinen  Area 51’de bütün insanlığın merak ettiği konu  uzaylılar gerçekten varmı?
2014 yılı Ağustos ayında kaydedilen bir görüntüde ABD'li ünlü bilim adamı Boyd Bushman bu merkezde mühendis olarak çalışırken gizlice ele geçirilmiş uzaylıların çekilmiş fotoğraflarını yayınladı.

ABD'li yetkililer tarafından sürekli inkar edilen Area 51 bölgede gördüğünü ve orada uzaylıların yapısı ile ilgili çalışmalar ve araştırmalar yapan bir grup bilim insanının varlığına şahit olduğunu belirtti.
Boyd Bushman Area 51 merkezinde ele geçirilen uzaylıların 2 tür olduğunu söyledi.

Uzaylıların Uzun parmaklara ve perdeli ayaklara sahip olanların "Quintumnia" adlı bir gezegenden dünyaya geldiklerini belirtti.Bushman Nevada'daki üste çalışanların bunları 2 gruba ayırmasının nedeni olarak da birinin dünyalılara daha yakın olduğunu diğer grubun ise daha düşmanca bir tavır gösterdiğini söyledi.40 yılı aşkın tetkik ve patent üzerine çalışmalar yapan Boyd Bushman aralarında Hughes Aircraft, General Dynamics, Lockheed Martin ve Texas Instruments gibi şirketlerde önemli araştırmalar ve çalışmalarda bulundu.


Bushman'ın yaptığı bu açıklamara ise ABD'li yetkililerden henüz bir yalalama gelmedi.

Muzurca.com
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum