Ankara'da Şizofren Kız Vahşeti Annesini Öldürdü

Ankara'nın Çankaya ilçesinde yangını kim çıkardı? Yangının çıkış sebebi ne idi? Yangını kim fark etti? Yangında yaşlı kadın neden içeride kaldı? Olayla ilgili soruşturma başlatıldı mı? Detaylar haberimizde.

Ankara'da Şizofren Kız Vahşeti Annesini Öldürdü
07 Aralık 2019 - 10:17

Ankara’nın Çankaya ilçesi Ayrancı semtinde altı katlı bir binada yangın çıktı. Gelen iddialara göre yangını çıkaran kişinin şizofren hastası olduğu söylendi. 36 yaşında olan ve yangını çıkarttığı iddiaya göre Özlem Koçer şizofren hastasıydı. Altı katlı binanın ikinci katında çıkan yangında apartmanda oturanlar balkonlarda mahsur kaldı.

UMKE, itfaiye, ambulans ve polis ekipleri gelerek balkonda mahsur kalan vatandaşlara yardımda bulundular.


Çıkan yangının dumanından biri çocuk 10 kişi dumandan etkilendi. Ambulansların ilk yardımda bulunduğu bazı vatandaşlar tedbir amaçlı çevre hastanelere sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin bir saatte söndürdüğü yangının ardından apartman tedbir amaçlı boşaltıldı.

91 YAŞINDAKİ YAŞLI KADIN İÇERDE CAN VERDİ

Apartmanın ikinci katında çıkan yangında iddiaya göre Özlem Koçer’in çıkardığı yangında 91 yaşındaki annesi çıkan yangında hayatını kaybetti. İtfaiye ekiplerinin Özlem Koçer ve babasını yangından çıkardıktan sonra yatağa bağlı olan Hava Koçer içeride kalarak hayatını kaybetti.

Karşı binada oturan bir vatandaş itfaiye ekiplerini arayarak haber verdiğini yaşlı kadın içinde ıslak battaniye vermeyi düşündüğünü fakat yaşlı kadının hayatını kaybettiğini söyledi. Yangını çıkardığı iddia edilen Özlem Koçer karakola götürüldü. Olayla ilgili polis ekipleri soruşturma başlattı.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum