Angelina Jolie'nin Kızı Cinsiyet Değiştirerek Erkek Oluyor

Angelina Jolie ve Brad Pit'in kızı olan Shiloh cinsiyet değiştirerek erkek oluyor. Angelina Jolie ve Brad Pit kızlarının bu tercihi üzerine nasıl tepki gösterdiler? Duygularını nasıl ifade ettiler?

Angelina Jolie'nin Kızı Cinsiyet Değiştirerek Erkek Oluyor
08 Aralık 2019 - 12:34

Cinsiyet değiştiren ünlüler arasına bir yenisi daha ekleniyor. Cinsiyet değiştirmek için ameliyat masasına yatan Türk ve yabancı ünlüler günden güne fazlalaşıyor. Şimdi ise cinsiyetini değiştirmek için ameliyat masasına yatacak olan isim Angelina Jolie ve Brad Pitt’in kızı Shiloh.

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in kızı olan Shiloh cinsiyet değiştirmek için hormon ilaçları aldığı belirtildi. Küçüklükten beri kendini erkek olarak gördüğünü ve devamlı erkek kıyafetlerini tercih  etmesiyle biliniyordu.


Angelina Jolie kızının kendisini erkek gibi hissetmesinden dolayı şu sözleri söyleyerek düşüncelerini şöyle ifade etmişti;

KENDİSİNİ ERKEK GİBİ HİSSEDİYOR

O erkek gibi giyinmekten hoşlanıyor. Erkek olmak istiyor, o yüzden saçlarını kestirdik. O erkek kardeşlerinden biri olduğunu düşünüyor. Ne Brad ne de ben onun nasıl hissedip nasıl davranacağını söylemek istemiyoruz. Shiloh ait olduğu yeri kendisi bulmalı. İfadelerini kullanmıştı.

Angelina Jolieve Brad Pitt  daha önceki verdiği röportajlarda kızının cinsiyet değiştirmesine destek vereceklerini kızlarının cinsiyet değiştirdikten sonra John ismiyle çağrılmasını istediklerini söylemişlerdi.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum