Angelina Jolie Göğüslerini Ve Rahmini Aldırdığını Açıkladı

Angelina Jolie Göğüs ve yumurtalık kanseri yüzünden annesini kaybeden ünlü oyuncu Angelina Jolie ''Çocuklarım büyürken yanlarında olma fırsatını değerlendirmek istedim'' diye belirtti. Göğüs ve yumurtalık kanseri olmak istemeyen güzel oyuncu göğüslerini,rahmini ve yumurtalıklarını aldırdığını açıkladı.

Angelina Jolie Göğüslerini Ve Rahmini Aldırdığını Açıkladı
27 Ekim 2019 - 20:58

Annesin kanserle ile mücadelesinde erkenden kaybeden ünlü oyuncu Angelina Jolie tıpkı 2007 yılında 56 yaşındaki annesini ile aynı kaderi paylaşmaktan korktuğunu belirtti.

Angelina Jolie'nin annesi gibi göğüs ve yumurtalık kanseri olabilme ihtimalini yüksek olduğu için yumurtalıklarını ve rahmini aldıran güzel oyuncu Time dergisi için bir makale yazdı.Altı çocuk annesi olan ünlü oyuncunu üç çocuğu biyolojik Angelina Jolie annesinin hastalığına yakalanmamak için geçirdiği operasyonları etkisini ve yaşadıklarını hepsini tek tek anlattı.

Güzel yıldız Angelina Jolie yaşadığı kötü deneyimlerini de dergiye anlatırken "Bir keresinde annem kemoterapi alırken yanında oturup elini tuttuğumu hatırlıyorum. Annem morarmaya başladığında da koşup hemşireyi çağırmak zorunda kaldım. Şimdi ise hangi kemoterapinin hangi hasta için daha iyi olduğunu belirleme ve korkunç yan etkileri düşürme şansı var" ifadelerini kullandı.

Ameliyat Olduktan Sonra Estetik Yaptırmış

Güzel oyuncunun büyük annesi gibi aynı hastalığa yakaladığını belirten Angelina Jolie tıbbi testler sonucu aynı gene sahip olduğu ve bu hastalıklara yakalanma riskinin oldukça fazla olduğunu öğrenen oyuncu makale verdiği Time dergisine bunu hayatını en acı gününde öğrendiğini belirtti.

Angelina Jolie "Annemin ölümünden sonra gerekli işlemlerin yapılması için hastane koridorunda beklerken doktoru yanıma geldi ve bana "Annene söz verdim, senin bu konudaki tıbbi seçeneklerini öğrenmeni sağlayacağım" diye belirtti.

Yapılan testler sonucu ailesindeki çoğu kadının yakalandığı göğüs ve yumurtalık kanseri olmamak ve çocukları ile daha çok zaman geçirmek isteyen güzel oyuncu bunun üzerine bıçak altına yatıp göüslerini aldırdı. Daha sonra ise yumurtalıklarını ve rahmini aldıran güzel oyuncu estetik ameliyat geçirip bu ameliyatları bütün dünyadan gizlediği öğrenildi.

Angelina Jolie "Çocuklarım büyürken orada olma ve torunlarımı görme şansımı yükseltmek için seçim yaptım" diyen güzel oyuncu annesini 56 yaşında büyük annesinin de 49 yaşında yaşamını kaybettiğini söyleye güzel oyuncu "Umarım seçimlerim biraz daha uzun yaşamama izin verir" ifadellerini kullandı.

Muzurca.com 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum