Amanda Cerny Makyajsız Hali İle Gerçek Yüzünü Gösterdi

Ülkemizde ''yenge'' lakabı ile anılan bu lakabını da Türk bir twitter kullanıcısı ile yaptığı yazışma sonrasında takılan Amanda Cerny sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Amanda Cerny Makyajsız Hali İle Gerçek Yüzünü Gösterdi
10 Ekim 2019 - 10:38 - Güncelleme: 10 Ekim 2019 - 10:42

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan milyolaraca takipcisi bulunan Amanda Cerny sosyal medyanın gerçek yüzünü ortaya çıkardı.

Sosyal medya hesabında tam olarak 26 milyon takipçisi bulunan Amanda Cerny, hesabından yaptığı son paylaşımla instagramın renkli yüzünün ötesinde neler yaşandığını belirti.

Geçtiğimiz günler içerisine Türkiye'ye gelen Amanda Cerny Türkiye’yi ziyarete gelen ve büyük bir ilgi ile karşılaşmıştı.

Bir reklam kampanyası için Türkiyede bulunan Amanda Cerny sosyal medya hesabından makyajsız halinin görüldüğü bir selfie paylaştı.Her zamanki görüntüsünden çok farklı görünen Amanda bu karenin altına şu ifadeleri yazdı: “Bugün kendinizi çirkin hissediyorsanız, kendinizi sosyal medyadaki görüntülerle karşılaştırdığınız ‘güzelliğin’ gerçek olmadığını bilin. Makyaj, filtreler ve photoshop. Hepsini çıkarın ve sonunda hepimizin koyu halkaları, çilleri veya ince çizgileri ve lekeleri var … Gerçek olan bu” dedi.Amanda Cerny Takipçilerine Ve Yorumlarına Teşekkür Etti

Sosyal medya hesabından makyajsız halini paylaşan Amanda Cerny son paylaşımı için takipçilerinden gelen yorumlara teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. Cerny şu ifadeleri söyledi: “Tüm yorumlarınızı okumak ve yazdıklarımın kaç kişiyi etkilediğini görmek benim için çok özeldi, teşekkürler. Paylaşım için teşekkürler” dedi.

Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum