Almanya'da Güldür Güldür Show'da Kavga Çıktı Ölü ve Yaralılar Var

Almanya'da gösterime giren Güldür Güldür Show'un gecesinde kim olay çıkardı? Güldür Güldür Show'un gösteri gecesinde kaç kişi öldü? Kaç kişi yaralandı? Olayın gerçekleştiği gecede Alman polisleri nasıl güvenlik önlemi aldı? Almanya basınında bu olaya nasıl başlık atıldı?

Almanya'da Güldür Güldür Show'da Kavga Çıktı Ölü ve Yaralılar Var
15 Şubat 2020 - 14:02 - Güncelleme: 15 Şubat 2020 - 15:02

Türkiye’de çok seyredilen ve çok sevilen show programı olan Güldür Güldür Almanya’da gösteriye sunuldu.  Güldür Güldür Show’un gösterisi sırasında giyimleri farklı olan 15 kişilik bir grup farklı bir gruba saldırdı.

Gruplar arasında ki kavgada silahlar patlayınca bir kişinin öldüğü ve çok sayıda yaralı bulunduğu iddia edildi.


Güldür Güldür Show’un gösterime girdiği gecede kavga çıktı. Kavgada bir kişinin öldüğü ve yaralıların bulunduğu söylenilen olay yerine çok sayıda polis sevk edildiği ve önlem alındığı bilgisi geldi.

TÜRKLERİN ŞOVU KANLI BİTTİ 

Güldür Güldür Show’un olaylı gecesinde saldırganların kaçtığı ve saldırının neden olduğuna dair hiçbir bilgi verilmedi. Güldür Güldür Show’un gösterime girdiği gecede yaşanan bu saldırıya Almanya basını ise Türkler'in şovunun ardından, Berlin'de silahlı çatışma çıktı. şeklinde haber yaptığı söylendi. 

Türk vatandaşlarının çok olduğu semt olarak bilinen Kreurzberg’te yaşanan bu olayda ölen kişinin Türk olduğu iddia edildi. Ölen kişinin kimliği açıklanmazken ağır yara alanların ise hastanede tedavisinin sürdüğü söylendi. Olaylı gece akşam saat 23 sıralarında gerçekleştiği ve polislerin yoğun güvenlik önlemi aldığı belirtildi.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum