Aleyna Tilki 20 Yaş Sınırına Takıldı Sokağa Çıkamayacak

Aleyna Tilki Kaç yaşında? 20 yaş altındaki Türk Ünlüler Kim? Aleyna Tilki 20 yaş sınırının altında mı? 20 yaşından küçük ünlüler kimler? Aleyna Tilki Sokağa çıkmayacak mı? merak ettiğiniz bütün detaylar haberimizde...

Aleyna Tilki 20 Yaş Sınırına Takıldı Sokağa Çıkamayacak
04 Nisan 2020 - 02:30

Korona virüsün hızlı bir şekilde yayılmasında ve 20 yaş altı kişilerin korona virüsü belirtilerini göstermemesinden dolayı Hükümet yeni tedbirler almaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı yeni tedbirler arasında 20 yaş ve altı kişilere sokağa çıkma yasağı getirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladı yeni debirler arasında 20 yaş ve altı için gelen yasak sosyal medyada gündeminde Aleyna Tilki kaç yaşında, Ünlü sanatcı artık soskağa çıkamayak mı? gibi yorumlar gelmeye başladı. Sosyal medyada gündem olan ünlü sanatçı yasak kalkana kadar evden dışarı çıkmayacak ünlüler arasında yer aldı.Hükümetin verdiği karar bazı ünlü isimlerinde kapsıyor. Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki bu gece itibarı ile yasak kalkana kadar sokağa çıkamayacak ünlüler arasında yer alıyor. 1 Ocak 2000 doğumlu ve üzeri olanlarından sokağa çıkmasına yasak getirilmişti. Bu karar doğrultusunda 28 Mart 2000 doğumlu olan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki de yasak kalkana kadar sokağa çıkamayacak. Bilim kurulu üyelerin önerileri doğrultusunda alınan karara göre 20 yaş altı bazı ünlü oyuncularında dışarı çıkamayacaklar.
 

Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum