Acun Ilıcalı'nın Eski Eşi Şeyma Subaşı'nın THY Paylaşımına Tuba Ünsal'dan Sert Çıkış

Acun Ilıcalı'nın eski eşi olan Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolları ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı. Şeyma Subaşı yapmış olduğu paylaşımda ne söyledi? Oyuncu Tuba Ünsal Şeyma Subaşı'na nasıl tepki gösterdi?

Acun Ilıcalı'nın Eski Eşi Şeyma Subaşı'nın THY Paylaşımına Tuba Ünsal'dan Sert Çıkış
06 Ocak 2020 - 16:06

Son zamanlarda yapmış olduğu sosyal medya paylaşımlarından dolayı çok tepki alan Şeyma Subaşı’na bir tepkide oyuncu Tuba Ünsal’dan geldi. Şeyma Subaşı Türk Hava Yolları ile ilgili bir paylaşım yapan Şeyma Subaşı gündemden düşmüyor.

Şeyma Subaşı sosyal medya platformu olan Instagram hesabından şu sözleri paylaştı; “Ben boşum bende ancak bu var… Bu kadarım… Beni zaten küçük küçük kızlar takip etsin. Paylaşımının ardından oyuncu Tuba Ünsal sosyal medya platformu olan Instagram’ın hikaye bölümünde Şeyma Subaşı’na şu şekilde cevap verdi;

KADIN GİBİ KADIN YETİŞECEK O KIZLAR 

Bu artık ahlak erozyonunun geldiği son nokta. Senin boş beleş ağız büken hallerini takip etmesin o küçük kızlar. Bırak seni yine adamlar takip etsin. Bu ülkenin kız çocuklarının doğru rol modellere ihtiyaçları var. Çalışan, üreten, kadınlığı ağız bükerek öğrenmeyen…


Kadın gibi kadın olarak yetişecek o genç kızlar. Tuba Ünsal Şeyma Subaşı’na bırak seni adamlar takip etsin. Bu ülkenin kız çocuklarının doğru modellere ihtiyacı var paylaşımıyla Şeyma Subaşı’na sert tepki gösterdi.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum