Acun Açıkladı: Survivor Ödül Villası Sahibi Ünlü ABD'li Rapçi 

TV8'in sevilen yarışma programı Survivor 2020'de dün akşam ödül oyununu kim kazandı? Yarışmacılara ödül oyunu olarak dün akşam villa da vakit geçirmek verildi. Acun Ilıcalı ödül oyununda kazanılan villanın sahibini açıkladı? Ödül oyununda gidilen villanın sahibi kim?

Acun Açıkladı: Survivor Ödül Villası Sahibi Ünlü ABD'li Rapçi 
02 Haziran 2020 - 10:01

Ekranların çok sevilen yarışması Survivor 2020'de kıyasıya mücadele devam ediyor. Her gün yayınlanan Survivor 2020 yarışması reytingleri kimseye kaptırmıyor. Pandemic salgın nedeniyle bu yıl Survivor 2020 yarışmasında Acun Ilıcalı yarışmacıları ödül oyunlarında farklı yerlere götürmek yerine villaya götürüyor.

Villa da farklı etkinlikler yapan Survivor 2020 yarışmacıları kazandıkları ödül oyunlarının keyiflerini çıkarıyorlar. Survivor 2020 yarışmasında ödül oyunları için gidilen villanın sahibi bir süre araştırıldı. Acun Ilıcalı Survivor 2020 yarışmasında kazanılan ödül oyunları için gidilen villanın sahibini açıklamayacağını duyurmuştu.ÖDÜL OYUNU VİLLASI SAHİBİ AMERİKA'LI RAPÇİ PİTBULL

Fakat geçtiğimiz aylarda Jennifer Lopez'in eski eşinin villası olduğuna dair bilgiler ortaya atılmıştı. Bu bilgilere herhangi bir açıklama yapmayan Acun Ilıcalı Survivor 2020 yarışmasında dün akşam oynanan ödül oyununda kazanan Gönüllüler takımıyla villaya gitmeden önce villanın sahibini açıkladı.

Acun Ilıcalı ödül oyunlarında gidilen villanın sahibini açıkladı. Ödül oyunlarında gidilen villanın sahibi ABD'li ünlü rapçi Pitbull  olduğu ortaya çıktı. Survivor 2020 gönüllüler takımında bulunan yarışmacılar villanın  duvarlarında yazılan Pitbull yazılarından dolayı bildiklerini ifade ettiler.
Muzurca.com 


YORUMLAR

  • 0 Yorum