ABD'li Ünlü Şov Yıldızı Ödül Gecesi Altına Kaçırdı

ABD magazin gündemi olmak üzere tüm dünyada sıkı bir takipçi kitlesi olan sosyetik güzel Kim Kardashian ödül gecesi altına kaçırdığını itiraf etti.

ABD'li Ünlü Şov Yıldızı Ödül Gecesi Altına Kaçırdı
14 Eylül 2019 - 09:44 - Güncelleme: 14 Eylül 2019 - 10:54

 ABD'li şov yıldızından yeni bir itiraf geldi. Giydiği korseyi çıkaramayınca altına kaçırdığını söyledi. Hatta bunu için kedi ürettiği korseleri fermuarlı yapmayı bile düşündüğünü açıkladı.

Bir süredir tanıtımını yaptığı ve reklamını yaptığı yeni tasarladığı korseyi satışa çıkaran TV yıldızı Kim Kardashian adeta hayatının şokunu yaşadı.

Korseyi Çıkaramayınca Altını Islatmış

Yeni çıkardığı vücut şekillendirici korse koleksiyonunun satışa çıkmasından dakikalar sonra elin de stok kalmadığını söyledi.


Amerikalı televizyon yıldızı Kim Kardashian Amerika'da yayınlanan, Jimmy Fallon'nun sunduğu The Tonight Show programında, giydiği korselerden dolayı tuvalete giderken korseyi çıkarmaya çalışırken altına kaçırdığını söyledi.

ABD'li şov yıldızı tuvalletde giydiği korseyi çıkaramayınca altına kaçırdığını itiraf etti. Özellikle ödül töreni gibi gecelerde üzerini kirlettiğini söyleyen Kardashian, bu durumun kadınlar için ne kadar zor olduğunu ve gecelerini mahvettiğin bildiği için kendi markasına ait korselerin fermuar ile üretmeyi düşündüğünü söyledi.

Başta ABD magazin gündemi olmak üzere tüm dünyada sıkı bir takipçi kitlesi olan sosyetik güzel Kim Kardashian yeni korse markası olan Skims’i satışa çıkardı ve dakikalar içinde bitti.

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum