ABD'den İnanılmaz İddia UFO'lar Gerçek

Amerika Birleşik Devletlerin Savunma bakanlığından yapılan açıklamada dünyada görünen bazı UFO’ların gerçek olduğu söylendi.

ABD'den İnanılmaz İddia UFO'lar Gerçek
20 Eylül 2019 - 09:57

ABD savunma bakanlığının Tarafından yapılan açıklama ABD donanması tarafından ise doğrulandı.
2004’te California ve 2015’te Florida’da kayda alınan görüntülerde UFO görüldüğü iddialarının doğru olduğunu Donanma tarafından söylendi.
 


Amerika Birleşik Devletleri Savunma bakanlığından yapılan açıklamada dünyada görünen bazı UFO’ların gerçek olduğu söylendi.

ABD'nin Donanma sözcüsü Joseph Gradisher yaptığı açıklamada bu görüntülerin gerçek olmasının basın ve kamuoyu ile paylaşılması gerektiği anlamına ‘gelmediğini’ söyledi.Tanımlanamayan Hava Cisimleri


İddialar ilk kez 2017 yılında New York Times tarafından gündeme getirilmiş ve ‘tanımlanamayan hava cisimleri’ olarak belirtilmişti.

Söz konusu cisimlerin medyada ve basında geniş yer bulması, dünya dışı varlıkların yaşantısına dair komplo teorilerinin ortaya çıkması ile sonuçlanmıştı.”

ABD Başkanı Donald Trump da haziran ayında yaptığı konuşmada donanma pilotlarının gökyüzünde ve havada gördüğü tanımlanamayan cisimlerde artış olduğunu söylemişti.

UFO nedir Kısaca

UFO Tanımlanamıyan Uçan Bir Nesne bilimsel bir açıklaması olmadığı ve genellikle dünya dışı yaşam taşıdığı iddia edilen gizemli nesne. Türkçede uçan daire kavramı da sıklıkla UFO anlamında kullanılır.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum