ABD Başkanı Bu Saçma Savaşlardan Çekilme Vakti Geldi

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Bu sonu olmayan saçma savaşlardan çıkmamızın zamanı geldi''

ABD Başkanı Bu Saçma Savaşlardan Çekilme Vakti Geldi
07 Ekim 2019 - 14:42

Trump yaptığı açıklamada, "Bu sonu olmayan saçma savaşlardan çıkmamızın zamanı geldi'' yorumunu yaptı. ABD Başkanı Donald Trump;"Yılar önce ABD yalnızca 30 gün süre ile Suriye'ye gitti.

Orada hiçbir amacı olmayan bir savaşın içine çekildik. Bu saçma savaşlardan çekilme vakti geldi." Kaynak: Trump'tan Suriye açıklaması geldi: Bu saçma savaşlardan çekilme vakti geldi!'' ifadelerini kullandı.ABD Başkanı Donald Trump Açıklaması

Yılar önce ABD yalnızca 30 gün süre ile Suriye'ye gitti. Orada kaldık ve hiçbir amacı olmayan bir savaşın daha da derine çekildik. Washington'daki görevime başladığımda DEAŞ bölgenin her tarafına yayılmıştı.

DEAŞ'ı tamamen bozguna uğrattık, birçoğu Avrupa'dan gelen DEAŞ'lılar esir aldık. Fakat Avrupa onları geri istemedi ve ABD'ye onları tutmasını söyledi.

Hayır dedim size harika bir iyilik yaptık ve şimdi bizden DEAŞ'lıları yüklü maliyetle ABD hapishanelerinde tutmamızı istiyorsunuz. Onlar yargılamanız için orada. Yine hayır dediler.

Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum