82 Yaşındaki Nene Evine Giren Hırsızı Şampuan ve Fırçayla Hakladı

Amerika'da yaşlı bir nene evine giren hırsızı pişman etti. 82 yaşındaki nenenin evine girmeye çalışan hırsız ne ile karşılaştı? Yaşlı nene hırsıza neler yaptı? Amerikalı nene eve gelen polislerle birlikte ne yaptı?

82 Yaşındaki Nene Evine Giren Hırsızı Şampuan ve Fırçayla Hakladı
27 Kasım 2019 - 15:02

Amerika’nın New York şehrinde inanılmaz bir olay yaşandı. Bir adamın 82 yaşındaki kadının kapısına vurarak ambulans çağırmasını istiyor. Kapısına vuran adamdan şüphelenen kadın hemen polisi aradı. Hırsızın kapıya vurmasından kısa bir süre bekledikten sonra kapıyı açmayan kadının kapısını kırarak içeri girdi.
82 yaşındaki nene sekiz yıldır vücudunu geliştirdiğini ve spor yaptığını söyledi. İçeriye giren hırsız için 82 yaşındaki nene şu sözleri söyledi; Elime gelen ilk şeyi aldım. Bu bir masaydı. Ama tahmin ne oldu? Adama vurunca masa kırıldı. Ben de metal bacaklarıyla vurmaya devam ettim.

SON OLARAK HIRSIZA FIRÇAYLA VURDU 

Masayla hırsızı döven nene daha sonra yaptıklarını şöyle açıkladı; Adam yere düşünce üzerinde zıpladığını söyleyen kadın, daha sonra mutfağa gidip bebek şampuanı aldığını ve adamın yüzüne sıktığını söyledi.
82 yaşındaki nenenin hırsıza son hamlesi ise çok şaşırtıcı. Son olarak fırça ile hırsıza vuran nene şunları söyledi;
Evden bir an önce çıkmak istediğine eminim. Eminim polisler onu ambulansa götürünce mutlu olmuştur açıklamasında bulundu. Eve gelen polis ekipleri hırsızı yerde baygın halde gördüklerinde şaşkınlıklarını gizleyemediler. Yaşlı nenenin hırsızı alt etmesini gören polis ekipleri selfie çektirdiler.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum