6 Milyon Takipçisi Olan Spiker 'den Korkuyorum Paylaşımı

Sosyal medya hesabında 6 milyon takipçisi olan güzel spiker İtalyanca'daki son durum ile ilgili paylaşımda bulundu. Spiker korana virüsü için endişe verici olarak açıklama yaptı.

6 Milyon Takipçisi Olan Spiker 'den Korkuyorum Paylaşımı
26 Mart 2020 - 03:44

Sosyal medya hesabında 6 milyon takipçisi olan güzel spiker Koronana virüsü nedeni ile karatandaki hallerini paylaştı. İtalyan spiker İtalya’daki acı tabloyu karantina günlerini paylaştı.

Güzel spiker Diletta Leotta İtalya’daki son durum ile ilgili acıkmalarda bulunurken sosyal medya hesabından İtalya için üzücü bir dönem mesajı ile 6 Milyon takipçisi ile paylaştı.Korona virüsünden en çok etkilen ülke olarak birinci sırada yer alan İtalya’da toplam vaka sayısı 70 bine yaklaşmışken yaşamını yitirenlerin sayısı ise 7 bine yaklaştı. Güzel spiker ülkesindeki Korona virüsü hakkında acıkmalarda bulundu.

İtalya’daki vahim tablo sonrası tüm herkes gibi kendi kendini karantinaya alan ünlü Spiker Yaşadıkların sosyal medya hesabından paylaştı.

Diletta Leotta Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ''Şu an yapabileceğimiz tek şey kendi sağlığımızı düşünmek. Sahadaki futbol oyuncuları gibi bizim de hayatta rollerimiz var ve bu virüse karşı takım halinde hareket etmeliyiz.'' İfadelerini kullandı.

Güzel spiker aynı zamanda karantinada spor yaptığını yemek yaptığını ve bol bol kitap okuduğunu sevdikleri ile paylaştı. Spiker korona virüsü ile yatığı açıklamada ülkesindeki ve dünyadaki durum için çok endişe verici olduğunu belirtti.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum