15 Temmuz Tweeti Nedeniyle Tacı Elinden Alınan Itır Esen Yeniden Podyumda

Miss Turkey birincisi Itır Esen 15 Temmuz'da attığı Tweet yüzünden tacı elinden alındı. Tacı alınan Itır Esen yeniden defileye çıkarak boy gösterdi. Itır Esen Kimdir?

15 Temmuz Tweeti Nedeniyle Tacı Elinden Alınan Itır Esen Yeniden Podyumda
12 Ekim 2019 - 22:03

Miss Turkey 2017 ‘de birinci seçilen Itır Esen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli, Birlik Günü’nde atmış olduğu tweet yüzünden tacı elinden alınmıştı. Tweetin de şunları söylemişti;

15 Temmuz şehitler gününü kutlamak adına sabahında regl oldum. Günü şehitlerimizin kanlarını temsilen kanayarak kutluyorum. Diye belirtmişti.

Tacı Elinden Alındı

Attığı bu tweet yüzünden tacı elinden alınan Itır Esen yeniden bir defilede podyuma çıktı. Podyumlaa yeniden çıkan Itır Esen giymiş olduğu dekolteli elbisesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Neşeli tavırları gözden kaçmayan Itır Esen’in podyumda giymiş olduğu kıyafeti oldukça konuşuldu.

Itır Esen Kimdir?

Seslendirme sanatçısı Hayri Esen'in torunu ve kendisiyle aynı ismi taşıyan Türk sinemasının sevilen ismi Itır Esen’in yeğeni olan, Itır Esen, Miss Turkey 2017 birincisi olarak seçildi.
1999 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi, H.A.Yücel Eğitim Fak. İngilizce öğretmenliği 1. sınıf öğrencisi olan Itır Esen, ünlü isimlerin tasarımlarında modellik yaptı.

Itır Esen bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde podyuma çıktı.

Muzurca.com

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum