10 Kasım'da Doğum Gününü Kutlamayan Kemal Sunal İçin Eşi ve Kızından Anlamlı Paylaşım  

Kemal Sunal neden 10 Kasım'da doğum gününü kutlamıyor? Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal Instagram'da Kemal Sunal ile ilgili nasıl bir paylaşım yaptı?

10 Kasım'da Doğum Gününü Kutlamayan Kemal Sunal İçin Eşi ve Kızından Anlamlı Paylaşım  
11 Kasım 2019 - 17:06

10 Kasım 1944 de doğan fakat Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıl dönümü sebebiyle 10 Kasım'da doğum gününü kutlamayan Kemal Sunal için eşi Gül Sunal ve kızı Ezo Sunal Instagram hesabı üzerinden paylaşım yaptılar.

Sevenlerinden ayrılalı 19 sene olan  Yeşilçam'ın en çok güldüren oyuncusu olan Kemal Sunal bugün gözlerini dünyaya açtı.

Ezo Sunal'ın Duygusal Paylaşımı Bugün 11 Kasım.. Kemal Sunal’ın doğum günü... Ne kadar güzel bir gün... Bu fotoğraftaki gibi yanaklarından öperek kutlamak çok isterdim... Ama 19 yıl sonra hala bütün Türkiye birlikte kutluyoruz doğum gününü, bu muhteşem bir sevgi... İyi ki doğmuş."

Babası Kemal Sunal'ın doğum gününü duygusal bir paylaşımla kutlayan Ezo Sunal yanaklarından öpmek isterdim notunu düştü.

Kemal Sunal'ın Eşi Gül Sunal'ın Duygusal Paylaşımı 

Kemal'cim iyiki doğmuşsun ve iyiki biz seninle yaşama şansını elde etmişiz.
Kısa ama her anını en iyi şekilde değerlendirerek yaşamak... Ne mutlu sana.

Her yıl olduğu gibi çocuklarımızla ve sevenlerinle kutluyoruz gurur ve giderek artan bir sevgiyle.. Notunu düşen Gül Sunal Kemal Sunal'ın hayranlarını duygulandırdı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum